грн.

Обробка насіння2265.60 грн.
Хелатні мікродобр...
Хелатні мікродобрива для буряка, що входять до складу засобу "Наномікс Буряк Супереліта" - ефективний засіб для збільшення врожайності буряка. Даний засіб впливає на насіння буряка на клітинному рівні і..
1794.00 грн.
Засіб "Наномікс ...
Засіб "Наномікс Буряк" призначено для обробки насіння, яке містить комплекс біостимуляторів для буряка. Даний засіб впливає на насіння буряка на клітинному рівні. Дане добриво виготовлено методом кавіт..
New
97200.00 грн.
Хелатне рідке мікродо...
Хелатне рідке мікродобриво "Наномікс Буряк Еліта" призначено для обробки насіння перед посадкою.Це засіб збагачує насіння буряка перед посівом комплексом біостімуляторов. Це добриво має унікальну формулу і еф..
2013.60 грн.
Хелатне мікродоб...
Хелатне мікродобриво "Наномікс Буряк Еліта" призначено для обробки насіння. Це засіб збагачує насіння буряка перед посівом комплексом біостімулаторов. Це добриво має унікальну формулу і впливає на насі..
109680.00 грн.
Хелатні рідкі мікродо...
Хелатні рідкі мікродобрива для буряка, що входять до складу засобу"Наномікс Буряк Супереліта" - ефективний спосіб збільшення врожайності буряка. Даний засіб впливає на насіння буряка на клітинному рівні і вик..
New
86400.00 грн.
Ефективний засіб"Нано...
Ефективний засіб"Наномікс Буряк" призначений для обробки насіння, який містить комплекс біостимуляторів для буряка. Дане добриво впливає на насіння буряка на клітинному рівні, воно виготовлено методом кавітац..
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)