грн.

Листова підкормка1837.20 грн.
Засіб для підгод...
Засіб для підгодівлі листя і стебел буряка "Наномікс Буряк" - ефективне хелатне мікродобриво. Це добриво знімає з рослини стрес, обумовлений використанням традиційних засобів агротехніки. Буряк засвоює..
New
99420.00 грн.
Листова підгодівля "Н...
Листова підгодівля "Наномікс Буряк Еліта" - ефективне сучасне хелатне мікродобриво для буряка. Це добриво повністю сумісне з більшістю гербіцидів іфунгіцидів. Цей засіб перевищує ефективність добрив, що внося..
2061.60 грн.
Листова підгодів...
Листова підгодівля "Наномікс Буряк Еліта" - ефективне сучасне хелатних мікродобрив для буряка. Це добриво повністю сумісний з більшістю гербіцидів і фунгіцидів. Його ефективність перевищує ефективність..
112440.00 грн.
Листова підгодівля "Н...
Листова підгодівля "Наномікс Буряк Супереліта" -  сучасне хелатне мікродобриво для буряка, яке ідеально підходить для цього овоча. Розбризкуютьдрібнодисперсний розчин цього мікродобрива за допомогою стан..
2320.80 грн.
Листова підгодів...
Листова підгодівля "Наномікс Буряк Супереліта" - ефективне сучасне хелатне мікродобриво для буряка, яке ідеально підходить цьому овочу. Розбризкують дрібнодисперсний розчин цього мікродобрива за допомо..
New
88200.00 грн.
Засіб для якісної під...
Засіб для якісної підгодівлі листя і стебел буряка "Наномікс Буряк" - ефективне хелатне мікродобриво.  Буряк засвоює поживні речовини набагато краще у вигляд і листкового підживлення, аніж поживні речови..
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)