грн.

Буряк2265.60 грн.
Хелатні мікродобр...
Хелатні мікродобрива для буряка, що входять до складу засобу "Наномікс Буряк Супереліта" - ефективний засіб для збільшення врожайності буряка. Даний засіб впливає на насіння буряка на клітинному рівні і..
1837.20 грн.
Засіб для підгод...
Засіб для підгодівлі листя і стебел буряка "Наномікс Буряк" - ефективне хелатне мікродобриво. Це добриво знімає з рослини стрес, обумовлений використанням традиційних засобів агротехніки. Буряк засвоює..
1794.00 грн.
Засіб "Наномікс ...
Засіб "Наномікс Буряк" призначено для обробки насіння, яке містить комплекс біостимуляторів для буряка. Даний засіб впливає на насіння буряка на клітинному рівні. Дане добриво виготовлено методом кавіт..
New
99420.00 грн.
Листова підгодівля "Н...
Листова підгодівля "Наномікс Буряк Еліта" - ефективне сучасне хелатне мікродобриво для буряка. Це добриво повністю сумісне з більшістю гербіцидів іфунгіцидів. Цей засіб перевищує ефективність добрив, що внося..
2061.60 грн.
Листова підгодів...
Листова підгодівля "Наномікс Буряк Еліта" - ефективне сучасне хелатних мікродобрив для буряка. Це добриво повністю сумісний з більшістю гербіцидів і фунгіцидів. Його ефективність перевищує ефективність..
New
97200.00 грн.
Хелатне рідке мікродо...
Хелатне рідке мікродобриво "Наномікс Буряк Еліта" призначено для обробки насіння перед посадкою.Це засіб збагачує насіння буряка перед посівом комплексом біостімуляторов. Це добриво має унікальну формулу і еф..
2013.60 грн.
Хелатне мікродоб...
Хелатне мікродобриво "Наномікс Буряк Еліта" призначено для обробки насіння. Це засіб збагачує насіння буряка перед посівом комплексом біостімулаторов. Це добриво має унікальну формулу і впливає на насі..
112440.00 грн.
Листова підгодівля "Н...
Листова підгодівля "Наномікс Буряк Супереліта" -  сучасне хелатне мікродобриво для буряка, яке ідеально підходить для цього овоча. Розбризкуютьдрібнодисперсний розчин цього мікродобрива за допомогою стан..
2320.80 грн.
Листова підгодів...
Листова підгодівля "Наномікс Буряк Супереліта" - ефективне сучасне хелатне мікродобриво для буряка, яке ідеально підходить цьому овочу. Розбризкують дрібнодисперсний розчин цього мікродобрива за допомо..
109680.00 грн.
Хелатні рідкі мікродо...
Хелатні рідкі мікродобрива для буряка, що входять до складу засобу"Наномікс Буряк Супереліта" - ефективний спосіб збільшення врожайності буряка. Даний засіб впливає на насіння буряка на клітинному рівні і вик..
New
88200.00 грн.
Засіб для якісної під...
Засіб для якісної підгодівлі листя і стебел буряка "Наномікс Буряк" - ефективне хелатне мікродобриво.  Буряк засвоює поживні речовини набагато краще у вигляд і листкового підживлення, аніж поживні речови..
New
86400.00 грн.
Ефективний засіб"Нано...
Ефективний засіб"Наномікс Буряк" призначений для обробки насіння, який містить комплекс біостимуляторів для буряка. Дане добриво впливає на насіння буряка на клітинному рівні, воно виготовлено методом кавітац..
Показано з 1 по 12 з 12 (всього 1 сторінок)

Виберіть підкатегорію

Пропонуємо Вам рідке мікродобриво для буряка, що містить водорозчинний комплекс органічно пов'язаних хелатованих мікроелементів Fe, Mn, Zn, Cu, Co, В, Мо, (Mg, Ca, S) з добавкою природних «енергетичних» кислот (бурштинової, яблучної, винної та лимонної ) та їх біологічно активних похідних (сукцинат, Малатья, тартратов і цитратів).