грн.

Листова підкормка1734.00 грн.
Засіб "Наномікс ...
Засіб "Наномікс Картопля" - високоефективне хелатне мікродобриво для картоплі. Картопля добре засвоює добрива, які вносяться шляхом розбризкування дрібнодисперсного розчину на листя і стебла. Це більш ..
93540.00 грн.
Засіб "Наномікс Карто...
Засіб "Наномікс Картопля Еліта" - ефективне сучасне рідке добриво для живлення картоплі. Цей засіб вноситься шляхом розбризкування дрібнодисперсного розчину на наземну частину рослин, тобто листя і стебла. Да..
1944.00 грн.
Засіб "Наномікс К...
Засіб "Наномікс Картопля Еліта" - ефективне сучасне добриво для картоплі. Цей засіб вноситься шляхом розбризкування дрібнодисперсного розчину на поверхню рослин, листя і стебла. Дане добриво добре поєд..
105480.00 грн.
Засіб для картоплі"На...
Засіб для картоплі"Наномікс Картопля Супереліта" - це концентроване хелатне мікродобриво. Цей засіб містить комплекс біостимуляторів для гарного розвитку картоплі. Рослина отримує цей засіб шляхом всмоктуванн..
2181.60 грн.
Засіб для картопл...
Засіб для картоплі "Наномікс Картопля Супереліта" - це концентроване хелатнt мікродобривj. Цей засіб містить комплекс біостимуляторів для картоплі. Рослина отримує цей засіб шляхом всмоктування через ли..
83040.00 грн.
Засіб"Наномікс Картоп...
Засіб"Наномікс Картопля" - високоефективне рідке хелатне мікродобриво для гарного розвитку картоплі. Картопля добре засвоює поживні речовини, які вносяться шляхом розбризкування дрібнодисперсного розчину на н..
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)