грн.

БобовіSale
2265.60 грн. 2480.00 грн.
"Наномікс Бобові ...
"Наномікс Бобові Супереліта" - це концентровані хелатні мікродобрива з комплексом біостимуляторів для бобових культур. Призначені для обробки насіння бобових культур перед посівом. Добриво "Наномікс Бо..
1832.40 грн.
Концентрированные хел...
Концентрированные хелатные микроудобрения с комплексом биостимуляторов НАНОМИКС. Внекорневая подкормка - это доставка удобрения растению через листья и стебли методом распыления. Известно, что листья растен..
1794.00 грн.
Концентрированные хел...
Концентрированные хелатные микроудобрения с комплексом биостимуляторов НАНОМИКС. Предназначено для обработки семян. Имея уникальную формулу, воздействует на семяна на клеточном уровне. Изготовленно методом ка..
2056.80 грн.
"Наномікс Бобові ...
"Наномікс Бобові Еліта" - це концентроване хелатне мікродобриво для бобових культур, яке вноситься шляхом розбризкування дрібнодисперсних крапель на стебло і листя бобових культур. Всмоктування поживни..
2013.60 грн.
Добрива "Наномікс...
Добрива "Наномікс Бобові Еліта", призначені для обробки насіння, являють собою концентровані хелатні мікродобрива для бобових культур. Створені ці добрива шляхом кавітації з бурштинової кислоти методом ..
87960.00 грн.
"Наномікс Бобові" - ц...
"Наномікс Бобові" - це концентроване хелатне мікродобриво нового покоління. Листова підгодівля "Наномікс Бобові" - високоефективний засіб для внесення поживних речовин в бобові культури не через кореневу сист..
86400.00 грн.
"Наномікс Бобові" - ц...
"Наномікс Бобові" - це концентровані рідкі мікродобрива з комплексом стимуляторів для бобових культур. Призначені для обробки насіння бобових культур перед посівом. Добриво "Наномікс Бобові" має унікальну фор..
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)

Виберіть підкатегорію

Внесення добрива для бобових добре позначається на культурі в результаті чого можна очікувати хороший урожай, оскільки бобові не так добре засвоює поживні речовини, а також погано переносять перепади температур і засуху. Ми пропонуємо Вам рідке мікродобриво, що містить водорозчинний комплекс органічно пов'язаних хелатованих мікроелементів Fe, Mn, Zn, Cu, Co, В, Мо, (Mg, Ca, S) з добавкою природних «енергетичних» кислот (бурштинової, яблучної, винної та лимонної) і їх біологічно активних похідних (сукцинат, Малатья, тартратов і цитратів