грн.

Бахча1785.60 грн.
Концентрированные хел...
Концентрированные хелатные микроудобрения с комплексом биостимуляторов НАНОМИКС. Внекорневая подкормка - это доставка удобрения растению через листья и стебли методом распыления. Известно, что листья растен..
96300.00 грн.
Хелатнедобриво "Наном...
Хелатнедобриво "Наномікс Бахча Супереліта" - ефективне хелатне добриво для таких культур, як гарбуз, кавун, диня. Це мікродобриво використовують шляхом внесення дрібнодисперсного розчину за допомогою сучас..
108960.00 грн.
«Наномікс Бахча Супер...
«Наномікс Бахча Супер Еліта» в контейнерах по 1000 л - це якісне, концентроване хелатне добриво з комплексом важливих для рослини біостимуляторів. Листова підгодівля «Наномікс Бахча Супереліта» ефективний ..
Sale
2251.20 грн. 2450.00 грн.
«Наномікс Бахча С...
«Наномікс Бахча Супереліта» - це концентроване хелатне мікродобриво з комплексом біостимуляторів. Листова підгодівля «Наномікс Бахча Супереліта» - високоефективний засіб для внесення поживних речовин в ..
1999.20 грн.
Концентроване хе...
Концентроване хелатне мікродобриво "Наномікс Бахча Супереліта" - ефективне сучасне хелатне добриво для гарбуза, кавуна, дині та інших культур. Це добриво використовують шляхом внесення дрібнодисперсног..
85620.00 грн.
Ефективне мікродобри...
Ефективне мікродобриво на хелатній основі "Наномікс Бахча" - ефективне листкове підживлення для бахчових агрокультур. У дрібнодисперсному вигляді це засіб ефективно розбризкують по поверхні пагонів буряка...
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)

Виберіть підкатегорію

Незаперечний факт, що вирощування баштанних культур - процес непростий. Дуже часто не тільки любителю, а й починаючому баштанниками, не вдається отримати хорошого врожаю. Ми пропонуємо рідке мікродобриво для баштанних культур, що містить водорозчинний комплекс органічно пов'язаних хелатованих мікроелементів Fe, Mn, Zn, Cu, Co, В, Мо, (Mg, Ca, S) з добавкою природних «енергетичних» кислот (бурштинової, яблучної, винної та лимонної) і їх біологічно активних похідних (сукцинат, Малатья, тартратов і цитратів).